منو
Your Cart

پارکت لمینت گسپه | Gaspe

پارکت گسپه

پارکت لمینت گسپه جزو بهترین لمینت‌های فروشگاه ویکی دکو می‌باشد، این لمینت ساخت کشور چین تحت لیسانس کانادا می‌باشد که در 8 رنگ بسیار عالی ارائه می‌شود، این لمینت در مقاومت سایشی AC5 تولید می‌شود. شما این لمینت با کیفیت را می‌توانید برای خانه و شرکت استفاده نمایید

ارسال پارکت گسپه در تهران: پس از سفارش پارکت گسپه، بار نهایتا یک یا دو روزه به آدرس شما ارسال خواهد شد.

ارسال پارکت گسپه در دیگرشهرها: پس از ثبت سفارش لمینت گسپه؛ بار شما از طریق باربری یا تیپاکس با هماهنگی شما ارسال خواهد شد.

 

قیمت پارکت گسپه

قیمت پارکت گسپه

قیمت پارکت‌های گسپه به متر مربع می‌باشد، این لمینت به همراه فوم رایگان ارائه می‌شود، متراژ بسته‌های پارکت لمینت گسپه 1.971 می‌باشد. کیفیت چاپ این لمینت در مقایسه با برند‌های دیگر بیشترین کیفیت را دارد، اگر به دنبال پارکتی هستید که بیشتری کیفیت را داشته باشد، این لمینت را به شما پیشنهاد میکنیم، همچنین برای دریافت راهنمایی با فروشگاه تماس بگیرید تا کارشناسان ما راهنمایی لازم را به شما عزیزان ارائه کنند.

 

 

✔️ لطفا قبل از تماس با فروشگاه، موارد زیر را مطالعه نمایید.

  1. قیمت براساس متر مربع می‌باشد.
  2. به رنگ عکس‌ها اطمینان ندارید؟ برای اطمینان، مدل پارکت را از طریق واتس‌اپ برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما، از مدل مورد نظر عکاسی و ارسال کنند.
  3. پذیرش نمایندگی نداریم.
  4. بار شما کمتر از 3 روز کاری برای شما ارسال خواهد شد.
  5. امکان صدور و ارسال فاکتور از طریق واتس‌اپ وجود دارد.
  6. برای مشاهده شرایط و قوانین خرید اقساطی کلیک کنید.

شماره تماس: 02177527562

آدرس جهت خرید حضوری: تهران، دروازه شمیران (پل چوبی) به سمت بهارستان، روبروی مترو دروازه شمیران، پلاک 22 (مشاهده در نقشه)

 هدیه: 100 هزار تومان تخفیف برای خرید 50 متر به بالا

پیام به واتساپ (بخش کفپوش)

نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)