منو
Your Cart

پارکت لمینت رولکس | Rolex

پارکت لمینت رولکس

پارکت لمینت روکس جزو برترین لمینت‌های ایرانی به حساب می‌آید، پارکت رولکس در 9 رنگ متنوع برای سلایق مختلف طراحی شده است، این پارکت ایرانی در مقاومت سایشی AC4 طراحی شده است، اندازه‌ی هر تایل لمینت رولکس 1200 در 200 می‌باشد، متراژ هر بسته‌ی پارکت رولکس 1.85 می‌باشد، شما این لمینت را می‌توانید برای خانه و محیط‌های اداری استفاده کنید.

ارسال پارکت رولکس در تهران: پس از سفارش پارکت رولکس، بار نهایتا یک یا دو روزه به محل شما ارسال خواهد شد.

ارسال پارکت رولکس در دیگرشهرها: پس از ثبت سفارش لمینت رولکس؛ بار شما از طریق باربری یا تیپاکس با هماهنگی شما ارسال خواهد شد.

 

قیمت پارکت رولکس (Rolex)

پارکت لمینت رولکس از پارکت‌های قیمت مناسب ایرانی می‌باشد، قیمت‌هایی که در زیر مشاهده می‌کنید، بر اساس بسته می‌باشد، اندازه‌ی هر بسته‌ی پاکت لمینت رولکس 1.85 می‌باشد، این لمینت مناسب خانه، حال، پذیرایی، اتاق‌‌های پذیرایی و ... می‌باشد. چنانچه می‌خواهید این لمینت را سفارش دهید، با فروشگاه تماس بگیرید تا کارشناسان ما راهنمایی لازم را به شما ارائه کنند.

 

 

✔️ لطفا قبل از تماس با فروشگاه، موارد زیر را مطالعه نمایید.

  1. قیمت براساس متر مربع می‌باشد.
  2. به رنگ عکس‌ها اطمینان ندارید؟ برای اطمینان، مدل پارکت را از طریق واتس‌اپ برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما، از مدل مورد نظر عکاسی و ارسال کنند.
  3. پذیرش نمایندگی نداریم.
  4. بار شما کمتر از 3 روز کاری برای شما ارسال خواهد شد.
  5. امکان صدور و ارسال فاکتور از طریق واتس‌اپ وجود دارد.
  6. برای مشاهده شرایط و قوانین خرید اقساطی کلیک کنید.

شماره تماس: 02177527562

آدرس جهت خرید حضوری: تهران، دروازه شمیران (پل چوبی) به سمت بهارستان، روبروی مترو دروازه شمیران، پلاک 22 (مشاهده در نقشه)

 هدیه: 100 هزار تومان تخفیف برای خرید 50 متر به بالا

پیام به واتساپ (بخش کفپوش)

نمايش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)