منو
Your Cart

پارکت لمینت ایرانی

رضایت مشتری: کفپوش

برخی از پروژ‌ه‌های انجام شده‌ی پارکت لمینت را در فروشگاه ویکی دکو مشاهده کنید، ما به شما تضمین بهترین اجرا را میدهیم، همچنین پس از انجام پروژه توسط ویکی دکو، از کار انجام شده عکاسی کنید تا ما آن را در این بخش به اشتراک بگزاریم.

تماس با بخش کفپوش و پارکت

لطفا قبل از تماس موارد زیر را مطالعه فرمایید.

  1. قیمت براساس متر مربع می‌باشد.
  2. به رنگ عکس‌ها اطمینان ندارید؟ برای اطمینان، مدل پارکت را از طریق واتس‌اپ برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما، از مدل مورد نظر عکاسی و ارسال کنند.
  3. پذیرش نمایندگی نداریم.
  4. بار شما کمتر از 3 روز کاری برای شما ارسال خواهد شد.
  5. امکان صدور و ارسال فاکتور از طریق واتس‌اپ وجود دارد.

  شماره تماس: 02177527562 یا اسکن زیر برای چت از طریق واتس‌اپ

  پیام به واتساپ (بخش کفپوش)

  آدرس جهت خرید حضوری: تهران، دروازه شمیران (پل چوبی) به سمت بهارستان، روبروی مترو دروازه شمیران، پلاک 22 (مشاهده در نقشه)

  قیمت پارکت ایرانی

  قیمت پارکت ایرانی

  پارکت‌های ایرانی نسبت به پارکت‌های خارجی ارزان‌تر می‌باشند، برند‌های زیادی در ایران در حال فعالیت می‌باشند که ما در فروشگاه ویکی دکو بهترین برند‌ها را گردآوری کرده‌ایم.
  برای مشاهده‌ی تمامی برند‌ها صفحه‌ی پارکت لمینت را باز کنید.
  پارکت‌های بی کیفیت و ارزان قیمت، در برابر نور واکنش نشان می‌دهند و تغییر رنگ می‌دهند، این پارکت‌ها در برابر آب مقاوم نیستند و زود متورم می‌شوند.
  پارکت باید از مواد HDF ساخته شود. پارکت‌هایی که بسیار ارزان هستند از مواد MDF که مقاوم نیست ساخته می‌شود.
  پارکت لمینت‌ها از  لحاظ استحکام و مقاومت با عنوانی به نام مقاومت سایشی دسته بندی می‌شود که برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید مطلب درجه بندی AC را بخوانید.

   

  قیمت انواع پارکت ایرانی

  قیمت انواع پارکت ایرانی

  پارکت لمینت‌های ایرانی عمدتا به دو دسته تقسیم می‌شوند:

  1. پارکت‌هایی که با جنس و تکنولوژی ایرانی ساخته شده اند.
  2. و دسته‌ی دوم، پارکت‌هایی که در ایران تولید می‌شوند، اما با استفاده از جنس و تکنولوژی کشورهای خارجی

  پارکت‌هایی که در ایران تولید می‌شوند، از قیمت مناسب تری برخوردار می‌باشند، اما پارکت‌های دسته‌ی دوم، قیمتی بالاتر را شامل می‌شوند.

   

  مزایای پارکت ایرانی

  مزایای پارکت ایرانی

  مهترین مزایای پارکت ایرانی، این است که اگر در دراز مدت به پارکت شما آسیبی برسد، شما به راحتی می‌توانید برای آن پارکت جایگزین پیدا کنید، همچنین بعضی از پارکت‌هایی که در ایران فعالیت می‌کنند، دارای کارت ضمانت می‌باشند، از پارکت‌های گارانتی دار، می‌توان به پارکت هوگر و گرند استپ اشاره نمود. لازم به ذکر است که تمامی برندهایی که در این سایت مشاهده میکنید، مورد تایید فروشگاه ویکی دکو می‌باشد.

   

  انواع پارکت ایرانی

  انواع پارکت ایرانی

  در این قسمت برندهایی که در فروشگاه ویکی دکو می‌باشند را معرفی خواهیم کرد، هر کدام از این برندها مشخصات خود را دارند، با فروشگاه ویکی دکو همراه باشد.

  پارکت ایرانی دنیز

  پارکت ایرانی دنیز

  پارکت ایرانی دنیز جزو برترین پارکت‌های ایرانی می‌باشد، این پارکت در مقاومت سایشی AC4 و ضخامت 8 میلی متری ساخته می‌شود. این برند در 12 رنگ متفاوت برای سلایق مختلف موجود می‌باشد، شما این برند را می‌توانید در بالای همین صفحه مشاهده کنید. برند دنیز جزو پارکت‌های قیمت مناسب ایرانی به حساب می‌آید. برای مشاهده‌ی پارکت دنیز کلیک کنید.

  پارکت ایرانی یونیک

  پارکت یونیک جزو پارکت‌های با کیفیت ایرانی می‌باشد، شما این برند را می‌توانید در مقاومت سایشی AC4 و ضخامت 8 میلی متری تهیه کنید، پارکت یونیک جزو پر فروش ترین برندهای ایرانی می‌باشد. لازم به ذکر است که قیمت لمینیت‌هایی که در بالا مشاهده میکنید به قیمت بسته می‌باشد.

  پارکت ایرانی ضمانت دار هوگر

  پارکت ایرانی ضمانت دار هوگر

  پارکت ایرانی هوگر جزو بهترین لمینیت‌های ایرانی می‌باشد که دارای ضمانت 5 ساله می‌باشد، شما این برند را می‌توانید با قیمتی بسیار مناسب از فروشگاه ویکی دکو خریداری کنید. پارکت هوگر دارای 18 رنگ بندی بسیار متنوع است. اگر به دنبال پارکت گارانتی دار هستید، پارکت هوگر را به شما عزیزان پیشنهاد می‌کنیم.

  عمر پارکت لمینت ایرانی چه قدر است؟

  عمر پارکت لمینت ایرانی چه قدر است؟

  خوشبخانه برند‌هایی که در ایران وجود دارند، از کیفیت فوق العاده‌ای برخوردار می‌باشند، بعضی از این لمینت‌ها با تکنولوژی و دستگاه‌های پیشرفته‌ی کشور‌های خارجی ساخته می‌شود، از برند‌های تحت لیسانس و با کیفیت می‌توان به گرند استپ اشاره نمود، برند گرند استپ با استفاده از تکنولوژی کشور ترکیه، لمینتی فوق العاده تولید می‌کند. برای مشاهده‌ی پارکت گرند استپ کلیک کنید.